Koç Üniversitesi'nden yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yaz okulu programı

  • Yazı boyutu
Koç Üniversitesi'nden yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yaz okulu 
programı

Koç Üniversitesi'nden yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yaz okulu programı

Koç Üniversitesi ve uluslararası saygın üniversitelerin işbirliğinde düzenlenecek olan "Asırlar Boyunca İstanbul', "Bizans ve Bizans Sonrası Kapadokya", "Osmanlı Kitabesine Giriş" ve "Orta Doğu ve Türkiye'de İş Yapmak" başlıklı yaz programlarıyla dünyanın her köşesinden katılımcılar, Koç Üniversitesi'nde bir araya gelecek.
     Koç Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, yaz okulu programları, Türkiye'nin kültür ve tarih mirasının tanıtılmasına, Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyet gösteren iş dünyasının yakından gözlemlenmesine olanak sağlıyor.
     Geçen sene Türkiye, Avustralya, İtalya ve Amerika'dan katılan öğrencilerle büyük bir başarı ile tamamlanan, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan yaz okulu programları, Koç Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Paris Üniversitesi, Chicago Üniversitesi ve Santa Clara Üniversitesi-nden dünyaca ünlü akademisyenler tarafından verilecek. Öğrencilere aynı zamanda burs imkanları da sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 103 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir