KOBİDER Başkanı Özgenç: "Bazı sivil toplum kuruluşlarının 'Seferberlik Yürüyüşü ve Vatan ve…

  • Yazı boyutu
KOBİDER Başkanı Özgenç:
  "Bazı sivil toplum kuruluşlarının 'Seferberlik 
  Yürüyüşü ve Vatan ve…

KOBİDER Başkanı Özgenç: "Bazı sivil toplum kuruluşlarının 'Seferberlik Yürüyüşü ve Vatan ve Cumhuriyet için Halk Buluşması' adı altında takım halinde yürüyüş organize etmelerinin iyi niyetli olmadığı görülüyor"

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, bazı sivil toplum kuruluşlarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile Ulus'ta yürüyüş düzenlemek istemelerinin "iyi niyetli olmadığını" ifade etti.
     Özgenç, yaptığı yazılı açıklamada, "Bazı sivil toplum kuruluşlarınca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda alternatif Cumhuriyet Bayramı kutlama düşüncesiyle, 'Seferberlik Yürüyüşü ve Vatan ve Cumhuriyet için Halk Buluşması' adı altında takım halinde yürüyüş organize etmelerinin iyi niyetli olmadığı görülüyor" değerlendirmesinde bulundu.
     Niyetin iyi olmadığının "seferberlik yürüyüşü" adından belli olduğunu belirten Özgenç, "Yurtta sulh, cihanda sulh anlayışında olması gerekenler kime karşı neyin seferberliğini ilan ediyorlar-" diye sordu.
    
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir