KOBİ ölçeğindeki oteller HotelRunner ile dünyaya açılacak -Konaklama sektörüne yönelik çözümler…

  • Yazı boyutu
KOBİ ölçeğindeki oteller HotelRunner ile dünyaya açılacak
     -Konaklama sektörüne yönelik çözümler…

KOBİ ölçeğindeki oteller HotelRunner ile dünyaya açılacak -Konaklama sektörüne yönelik çözümler geliştiren CloudArena, bulut bilişim tabanlı dijital otel yönetim ve pazarlama sistemi HotelRunner'ı kullanıma sundu

Konaklama sektörüne yönelik çözümler geliştiren CloudArena, bulut bilişim tabanlı dijital otel yönetim ve pazarlama sistemi HotelRunner'ı kullanıma sundu.
     Yapılan açıklamaya göre HotelRunner, özellikle KOBİ ölçeğindeki konaklama tesislerinin hem günlük operasyonlarını ve tesislerini, hem de internet siteleri ve sosyal ağlardaki online içerikleri kolayca oluşturup yönetmelerini sağlayabilen bir sistem. Konaklama tesislerinin, kendi internet siteleri ve Facebook sayfaları dahil olmak üzere tüm online kanallardan rezervasyon kabul edebilmelerini sağlayan HotelRunner, doluluk oranlarının çarpıcı bir şekilde yükseltilmesini mümkün kılacak özellikleri ile dikkati çekiyor.
     HotelRunner'ın en önemli avantajlarından biri de konaklama tesislerinin herhangi bir POS sistemine ihtiyaç duymadan, müşterilerine çeşitli online ödeme seçenekleri sunmalarını sağlaması.
     Türkiye'nin son yıllarda yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldiğini belirten CloudArena Kurucu Ortağı Arden Agopyan, "Bu durum, ülkemizdeki küçük ve orta ölçekli konaklama tesislerinin uluslararası turizm sistemleri ile entegre olmalarını bir zorunluluk haline getirdi. Bu entegrasyon, günümüzde kullanılmakta olan teknolojilerle teknik ve işlevsel olarak son derece karmaşık, zor ve pahalı. Birçok konaklama tesisinin internet sitesi mevcut olmadığı gibi, tesis yönetimi, oda/fiyat yönetimi ve çevrimiçi rezervasyon altyapıları da bulunmuyor. Bunlara sahip olanların ise uluslararası sistemlere entegrasyonu yok" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir