KOBİ'lere "e-Ticaret Destek Paketi"

  • Yazı boyutu
KOBİ'lere "e-Ticaret Destek Paketi"

Garanti'den KOBİ'lere "e-Ticaret Destek Paketi"

Garanti, KOBİ'lere e-Ticaret Destek Paketi hizmeti sunuyor.
     Garanti'den yapılan açıklamada, işini internete taşımak isteyen KOBİ'lere, çeşitli avantajlarla e-Ticaret Destek Paketi sunuyor. KOBİ'ler paket kapsamında, e-ticaret ve mal alımına yönelik her türlü finansal ihtiyaçları için, 50 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Kredilerin geri ödemesi ise ilk 3 ay ödemesiz, 12 aya varan vadelerde yapılıyor.
     Destek paketinden kredi kullananlar, KOBİM Garantide İş yeri Sigortası'yla iş yerlerini yangın, sel, su baskını, deprem, terörizm, cam kırılması ve hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alabiliyor. KOBİ-ler ayrıca uygun koşullarda sanal POS sahibi olabiliyor, şirket harcamaları için Bonus Business ticari kart alabiliyor.
     Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, "Ekonomimizin üreten gücü KOBİ'lerin bankası olarak, her türlü finansman ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. KOBİ'lerin, yeni e-Ticaret Destek Paketi'mizin sağladığı avantajlardan yararlanarak, ticaret hacimlerini ve hizmet kalitelerini artıracağına, daha geniş kitlelere ulaşacağına inanıyoruz. KOBİ'lerin dijital danışmanı Garanti olarak KOBİ'lere tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürün ve hizmetler sunmaya, e-dönüşümlerine katkıda bulunmaya devam edeceğiz" dedi.
     Açıklamada Garanti Sanal POS ile ilgili şu bilgiler verildi:
     "Garanti Sanal POS, işyerlerinin kredi kartından tahsilat yapabilmesini sağlayan bir POS yazılımıdır. Bir siteden alışveriş yapan müşteri, kredi kartı bilgisini sitenin formuna girdikten sonra, bu bilgiler internet üzerinden güvenli bir şekilde bankaya ulaşır ve provizyon alınır. Bu yazılım provizyonun güvenli bir şekilde alınmasını sağlar. İnternet üzerinden transfer edilen bilgilerin 3. şahısların eline geçmesini önlemek için kullanılan SSL şifreleme tekniğiyle uyumlu çalışır."
    
    
    


Bu haberi 234 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir