Knauf Arena yapı sektörünü bekliyor -Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka üreticisi Knauf,…

  • Yazı boyutu
Knauf Arena yapı sektörünü bekliyor
     -Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka üreticisi Knauf,…

Knauf Arena yapı sektörünü bekliyor -Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka üreticisi Knauf, bugüne dek bir firmanın kendi sektöründe tek başına gerçekleştirdiği en büyük etkinlik olan Knauf Arena'yı yapı sektörünün profesyonelleri ve tüketicileriyle buluşturdu -Knauf Üst Düzey Mali İşler Yöneticisi Edgar Binnemann: -"Knauf olarak Türkiye'ye inanıyoruz ve Türkiye'ye sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz" -"Knauf Arena, Türkiye'nin sunduğu potansiyele beslediğimiz inancın bir yansıması"

Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka üreticisi Knauf, bugüne dek bir firmanın kendi sektöründe tek başına gerçekleştirdiği en büyük etkinlik olan Knauf Arena'yı yapı sektörünün profesyonelleri ve tüketicileriyle buluşturdu.
     CNR Expo'da 3-7 ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Knauf Arena'da 10 bin metrekarelik bir alanda bin 200'ü aşkın ürün, 150'den fazla sistem ve 24 farklı dayanım performansı sergilenecek.
     Knauf Arena'nın açılışında konuşan Knauf Üst Düzey Mali İşler Yöneticisi (CFO) Edgar Binnemann, 60 ülkede 24 bin çalışan ve 6 milyar dolar ciroyla dünyanın en global yapı ürünleri üreticisi olduklarını belirtti.
     Türkiye'de 1990'lı yıllarda satışa başladıklarını ve 1997'de Knauf Türkiye'yi kurduklarını anlatan Binnemann, Ankara ve İzmit'te bulunan fabrikalarının yanı sıra Eskişehir'de de bir cam yünü fabrikası kuracaklarını söyledi.
     Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren Knauf'un Almanya dışında operasyonlarını yürüttüğü uluslararası ağ içinde Türkiye'ye özel önem verdiğini ifade eden Binnemann, "Knauf olarak Türkiye'ye inanıyoruz ve Türkiye'ye sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Alman teknolojisini, dünyanın en büyük 16. ekonomisi olan Türkiye'ye ve gelişmekte olan Türk yapı sektörüne aktarıyoruz" diye konuştu.
     Türkiye pazarından elde ettikleri kazancı yine Türkiye pazarına yatırdıklarını ve bu yatırımları artırarak sürdürmeyi hedeflediklerini dile getiren Binnemann, Knauf Arena'nın Türkiye'nin sunduğu potansiyele besledikleri inancın bir yansıması olduğunu kaydetti.
     Knauf Yönetim Kurulu Üyesi Isabel Knauf da, dünyanın 60'a yakın ülkesinde faaliyet gösteren Knauf'un, 1997 yılından bu yana Türkiye pazarına da hizmet verdiğini hatırlatarak, Knauf'un Türkiye ve Almanya arasında önemli bir ticaret köprüsü olduğunu ifade etti.
     Knauf A.Ş. Genel Müdürü Orhan Düzgün ise yapı sektöründe bugüne kadar bir firmanın tek başına gerçekleştirdiği en büyük etkinliğe imza atmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. 5 gün sürecek Knauf Arena'nın Türkiye'nin prestijine ve yapı sektörüne önemli artılar katacağını dile getiren Düzgün, "Knauf Arena'nın, özellikle, ülkemizin yeniden yapılanmasında lokomotif sektör olan inşaat sektörünün ufkunu açacağına inanıyoruz" dedi.
     "Deprem Dayanımı", "Isı Yalıtım ve Enerji Tasarrufu", "Ses Yalıtımı ve Akustik", "Yangın Dayanımı" başlıklı panellerin de düzenleneceği Knauf Arena'da canlı performanslar da sergilenecek.
     Katılımın ücretsiz olduğu Knauf Arena, 7 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 198 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir