1.yıl

  Kızılay Teka Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Teka Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay teka servisi,kızılayda teka servisi,teka kızılay servisi,teka servisi kızılay,ankara kızılayda teka servisi,kızılayda teka beyaz eşya servisi,kızılayda teka klima servisi,kızılayda teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Teka ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay teka servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Teka kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda teka beyaz eşya servisi,kızılay teka kombi servisi,ve kızılay teka klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada teka servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili teka servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Teka ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan teka servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay teka servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü teka kızılay teka servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir