1.yıl

  Kızılay Sunny Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Sunny Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay sunny servisi,kızılayda sunny servisi,sunny kızılay servisi,sunny servisi kızılay,ankara kızılayda sunny servisi,kızılayda sunny beyaz eşya servisi,kızılayda sunny klima servisi,kızılayda sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Sunny ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay sunny servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sunny kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda sunny beyaz eşya servisi,kızılay sunny kombi servisi,ve kızılay sunny klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sunny servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sunny servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sunny ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sunny servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay sunny servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sunny kızılay sunny servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir