1.yıl

  Kızılay Sigma Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Sigma Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay sigma servisi,kızılayda sigma servisi,sigma kızılay servisi,sigma servisi kızılay,ankara kızılayda sigma servisi,kızılayda sigma beyaz eşya servisi,kızılayda sigma klima servisi,kızılayda sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Sigma ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay sigma servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sigma kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda sigma beyaz eşya servisi,kızılay sigma kombi servisi,ve kızılay sigma klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sigma servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sigma servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sigma ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sigma servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay sigma servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sigma kızılay sigma servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir