1.yıl

  Kızılay Sharp Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Sharp Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay sharp servisi,kızılayda sharp servisi,sharp kızılay servisi,sharp servisi kızılay,ankara kızılayda sharp servisi,kızılayda sharp beyaz eşya servisi,kızılayda sharp klima servisi,kızılayda sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Sharp ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay sharp servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sharp kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda sharp beyaz eşya servisi,kızılay sharp kombi servisi,ve kızılay sharp klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sharp servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sharp servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sharp ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sharp servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay sharp servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sharp kızılay sharp servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir