1.yıl

  Kızılay Samsung Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Samsung Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay samsung servisi,kızılayda samsung servisi,samsung kızılay servisi,samsung servisi kızılay,ankara kızılayda samsung servisi,kızılayda samsung beyaz eşya servisi,kızılayda samsung klima servisi,kızılayda samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Samsung ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay samsung servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Samsung kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda samsung beyaz eşya servisi,kızılay samsung kombi servisi,ve kızılay samsung klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada samsung servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili samsung servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Samsung ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan samsung servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay samsung servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü samsung kızılay samsung servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir