1.yıl

  Kızılay Midea Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Midea Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay midea servisi,kızılayda midea servisi,midea kızılay servisi,midea servisi kızılay,ankara kızılayda midea servisi,kızılayda midea beyaz eşya servisi,kızılayda midea klima servisi,kızılayda midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Midea ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay midea servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Midea kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda midea beyaz eşya servisi,kızılay midea kombi servisi,ve kızılay midea klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada midea servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili midea servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Midea ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan midea servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay midea servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü midea kızılay midea servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir