1.yıl

  Kızılay Lg Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Lg Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay lg servisi,kızılayda lg servisi,lg kızılay servisi,lg servisi kızılay,ankara kızılayda lg servisi,kızılayda lg beyaz eşya servisi,kızılayda lg klima servisi,kızılayda lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Lg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay lg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Lg kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda lg beyaz eşya servisi,kızılay lg kombi servisi,ve kızılay lg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada lg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili lg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Lg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lg servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay lg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü lg kızılay lg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir