1.yıl

  Kızılay Diamond Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Diamond Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay diamond servisi,kızılayda diamond servisi,diamond kızılay servisi,diamond servisi kızılay,ankara kızılayda diamond servisi,kızılayda diamond beyaz eşya servisi,kızılayda diamond klima servisi,kızılayda diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Diamond ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay diamond servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Diamond kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda diamond beyaz eşya servisi,kızılay diamond kombi servisi,ve kızılay diamond klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada diamond servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili diamond servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Diamond ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan diamond servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay diamond servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü diamond kızılay diamond servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir