1.yıl

  Kızılay Denki Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Denki Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay denki servisi,kızılayda denki servisi,denki kızılay servisi,denki servisi kızılay,ankara kızılayda denki servisi,kızılayda denki beyaz eşya servisi,kızılayda denki klima servisi,kızılayda denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Denki ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay denki servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Denki kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda denki beyaz eşya servisi,kızılay denki kombi servisi,ve kızılay denki klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada denki servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili denki servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Denki ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan denki servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay denki servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü denki kızılay denki servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir