1.yıl

  Kızılay Demirdöküm Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Demirdöküm Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay demirdöküm servisi,kızılayda demirdöküm servisi,demirdöküm kızılay servisi,demirdöküm servisi kızılay,ankara kızılayda demirdöküm servisi,kızılayda demirdöküm beyaz eşya servisi,kızılayda demirdöküm klima servisi,kızılayda demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda demirdöküm beyaz eşya servisi,kızılay demirdöküm kombi servisi,ve kızılay demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm kızılay demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir