1.yıl

  Kızılay Böwe Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Böwe Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay böwe servisi,kızılayda böwe servisi,böwe kızılay servisi,böwe servisi kızılay,ankara kızılayda böwe servisi,kızılayda böwe beyaz eşya servisi,kızılayda böwe klima servisi,kızılayda böwe kombi servisi,ankarada böwe servisleri,böwe ankara servisleri
  Böwe ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay böwe servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Böwe kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda böwe beyaz eşya servisi,kızılay böwe kombi servisi,ve kızılay böwe klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada böwe servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili böwe servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Böwe ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan böwe servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay böwe servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü böwe kızılay böwe servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir