Kızılay bağışçılarına ödül -Kızılay'ın Somali, Suriye, Pakistan, Van kampanyaları ve diğer…

  • Yazı boyutu
Kızılay bağışçılarına ödül
  -Kızılay'ın Somali, Suriye, Pakistan, Van kampanyaları ve diğer…

Kızılay bağışçılarına ödül -Kızılay'ın Somali, Suriye, Pakistan, Van kampanyaları ve diğer çalışmaları için bağışta bulunan 99 kuruluş ve firmanın temsilcilerine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katıldığı törenle ödül verildi

Kızılay'ın, Somali, Suriye, Pakistan, Van kampanyaları ve diğer çalışmaları için bağışta bulunan 99 kuruluş ve firmanın temsilcileri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katıldığı törenle ödüllendirildi.
     Kızılay İstanbul Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen "Türk Kızılayı Bağışçıları Madalya Töreni"nde Somali, Suriye, Pakistan, Van kampanyaları ve Kızılay'ın diğer çalışmaları için bağışta bulunan kuruluş ve firmaların temsilcileri, madalyalarını Bakan Yıldırım'ın elinden aldı.
     Ödül törenine Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Türk Ekonomi Bankası Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi ve birçok iş adamı katıldı.
     Törende Bakan Yıldırım ve Adana Milletvekili Necati Çetinkaya'ya, Kızılay'a desteklerinden dolayı altın madalya verildi.
    
    
    

Bu haberi 244 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir