1.yıl

  Kızılay Aeg Servisi 229 10 41-229 10 42

  • Ürün Adı : Kızılay Aeg Servisi 229 10 41-229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kızılay aeg servisi,kızılayda aeg servisi,aeg kızılay servisi,aeg servisi kızılay,ankara kızılayda aeg servisi,kızılayda aeg beyaz eşya servisi,kızılayda aeg klima servisi,kızılayda aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Aeg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kızılay aeg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Aeg kızılay servisi olarak aynı zamanda kızılayda aeg beyaz eşya servisi,kızılay aeg kombi servisi,ve kızılay aeg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada aeg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili aeg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Aeg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan aeg servisi Kızılay da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kızılay aeg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü aeg kızılay aeg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir