Kisarna Gıda Ve Kozmetik Dış. Ticaret Limited Şirketi

  sogutlucesme cad.123 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4506307 090-216-3457422 090-532-2171706
  cem (Satış Müdürü)

  Kisarna Gıda Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Sayın Bayimiz
  Yüzyılımızın artık kaçınılmaz en iyi ticari aracı olan İnternetten Alışveriş hattında, ?bazı hassasiyetleri? aktarmak ve ?sağlıklı bir alışveriş ortamında? Sizlerle karşı karşıya olmayı istemekteyiz.

  Bu nedenle ?kişisel huzurunuzu? gözetmek adına aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmeyi ister, SEÇİMLERİNİZİ Size profesyonel hizmet sunan web sitelerinden yana yapmanızı dileriz.

  Saygılarımızla,
  Kisarna Gıda ve Kozmetik Dış. Tic. Ltd. Şti

  İnternette ?Güvenli Alışveriş Yapmak? Hakkınız!

  E-ticaretin ilerleyen hacmi önceleri uzak duran ve kararsız kalanlar dahil ?güvenilir sitelerin sistemini? anladıkça, sadece ?bir tık zahmetle internetten alışveriş yapanların? sayısının çığ gibi arttığını gösteriyor. Bugünün tüketicisi trafikten, kalabalıktan, sıra beklemeden, ağır poşetleri taşımaktan bıktığı için internetten alışverişin muhteşem avantajlarını daha çok kullanmaya başladı. Bu gelişmeden ?aşağıdaki konularda bilinçlenmenin de büyük önemi var!!!

  MARKETİNİZ
  ?DÜZENLİ, DETAYLI VE NET? BİLGİ SUNMALI!
  Kisarna.com.tr

  Sitemiz 1000?in üzerinde ürünün ?DOĞRU FOTOĞRAFLARINI-NET FİYATLARINI? sunan ve ?Siparişinizin Elinize Nasıl Ulaşacağını? detaylı anlatan, Profesyonel bir sisteme sahiptir.
  İnternet bilgisayarınızın başında günün ya da gecenin istediğiniz saatinde, diğer müşterilerden/ satıcılardan çekinme kaygısı duymadan, uzun uzun ürünleri incelemenize imkan veriyor.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Kisarna Gıda Ve Kozmetik Dış. Ticaret Limited Şirketi
  sogutlucesme cad.123 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4506307 / 090-532-2171706
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir