Ctg Planettek Çevre Ve Arıtma Tekn.a.ş.

  Cumhuriyet Cda.Can Sok.Mert Plaza No:3/1 Kavacık (Beykoz / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4256051 090-216-4256053
  H.Necdet Aydogan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Kimyasalsız Şartlandırma

  • Ürün Adı : Kimyasalsız Şartlandırma

  Ürün Hakkında

  -Soğutma kulelerinde bulunan suların şartlandırılmasında kullanılan kimyasalları tamamen ortadan kaldırılan ve "blowout-blöf" yoluyla kaybedilen suyu %80 oranında geri kazandıran patentli Elgressy sistemi.

  Son 10 yıl içinde 2300 den fazla saygın kuruluşta (Toyota, Nissan, Hilton, Sheraton, Holliday-inn v.d.) soğutma kulelerinde patentli ürünleriyle çözümler üreten bir kuruluştur.

  Elgressy Mühendislik Hizmet ve Servis Şirketi; son 30 yıldan beri, geliştirilmiş elektroliz sistemlerini kullanarak; su boruları ve su tanklarındaki (soğutma kuleleri, endüstriyel soğutma prosesleri, soğuk ve sıcak su) tüm tortu, kışır, korozyon v.b. maddeleri önlemek, daha kaliteli kuyu suyu, atıksu arıtma, ön arıtma tuzsuzlaştırma sularını elde etmek için, su arıtımında uzmanlaşmış patentli teknolojiler sunan bir kuruluştur.

  Kullandığı patentli teknoloji sayesinde, su da kullanılan tüm kimyasal maddelerin kullanımını “0” ’a düşürmektedir.

  Ayrıca yer altında kullanılan; su, petrol, gaz iletim hatlarında kullanılan borulardaki korozyonu önlemek için katodik koruma yönteminde uzmanlaşmıştır.

  Elgressy uyguladığı pratik yöntem ve yüksek teknolojik uygulamalarıyla konusunda uzmanlaşmış en verimli çözümleri sunabilen dünyadaki tek kuruluştur.

  Tümünü göster
  Ctg Planettek Çevre Ve Arıtma Tekn.a.ş.
  Cumhuriyet Cda.Can Sok.Mert Plaza No:3/1 Kavacık (Beykoz / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4256051
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir