Kılıçlar Ticaret Tırnaklı Çelik Kapıları

  hacı halil mah.zübeyde hanım cad.no : 13 ( / / Türkiye)
  090-262-6428900 090-216-4192079
  Ali Kiliç (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kılıçlar Ticaret Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Kılıçlar Ticaret Külça Çelik Tırnaklı Çelik Kapıları zengin model ve aksesuar seçenekleri ve patentli güvenlik sistemleriyle evinize güzellik ve güven katar. Sektöründe öncü olan firmamız Tırnaklı Emniyet sistemli kapıların ilk ve tek imalatçısı ve ihracatçısıdır. Patentli sistemlerimiz yalnızca Külça markalı kapılarımızda uygulanmaktadır. Ürünlerimizin genel olarak teknik özellikleri aşağıdaki gibi olup müşteri talepleri doğrultusunda özel imalatımız mevcuttur.
  KÜLÇA MARKA KAPILARIN ÖZELLİKLERİ

  1. Külça markalı Tırnaklı çelik kapılar TSE kalite belgelidir.
  2. Kapı yapım tekniğimiz sabit ve ayarlı kasa olup boya, sıva gerektirmez. Pratik bir şekilde kısa zamanda monte edilir.
  3. Kapılarımız A1 kalite DKP sacdan imal edilmektedir.
  4. Ahşaplarımız komple MDF olup rustik oymalı ve kabartma ahşap çeşitleri mevcuttur. Maun, gül, ceviz, meşe kaplama ile antik meşe ve lake ahşap cinsleri kullanılabilmektedir. Ayrıca istek üzerine Ponpon boyama ahşaplarımızda imalatımızda mevcuttur. Kapılarda MDF yerine bakır levha da kullanılabilmektedir.
  5. İki MDF arasında 1 mm çelik konstrüksiyon vardır.
  6. Kapılarımız 200°- 210° derece statik (toz) boya ile boyanmaktadır. Bakır, gümüş, altın dövme renkli boyalarada dışardan gelecek nem ve oksitlenmeye karşı özel koruyucu toz vernik atılıp 210° derecede 2 aşamada pişirilmektedir.
  7. Kapılarımız ses, toz ve dış etkenlere karşı havalı kauçuk fitil ile izole edilmiştir. Ayrıca alt taraf eşik fitili vardır.
  8. Kapılarımızda altta bilyalı barelli, üstte 3 milli çivili veya tokmaklı kilit kullanılmaktadır. İstek üzerine monoblok ya da 14’lü merkezi sistem kilit kullanılabilmektedir. Kapılarımızda ayrıca 140 mm açıklık sağlayan emniyet kelepçe sistemi bulunmaktadır.
  9. İstek üzerine Kapılarımızda parmak izli ve uzaktan kumandalı kilit sistemleri de yapılmaktadır.
  10. Külça markalı kapılarımızda kullanılan bütün aksesuarlar birinci sınıf olup TSE kalite belgelidir.
  11. Kapı kanatlarımızın kalınlığı 50-70 mm olup dı

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Kılıçlar Ticaret Tırnaklı Çelik Kapıları
  hacı halil mah.zübeyde hanım cad.no : 13 ( / / Türkiye)
  090-262-6428900
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir