Kerme Ottoman Konak

  çatalçam Sk. Kadin Azmak Yani No:50 Akyaka Beldesi ( / Muğla / Türkiye)
  090-252-2435874 090-252-2435882
  Hilmi Tekinay (Sekreter)

  Kerme Ottoman Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Kerme Ottoman Konak - Genel Otel Özellikleri
  Ottoman Konak Osmanlı-Selçuklu-Türk mimarisinin analizlenmesi, sentezlenmesi ve dizayncı mimarın yorumuyla ortaya çıkmış önemli bir mimari yapıttır. Herbir noktasında Osmanlı, Selçuklu motiflerini görmek, izlemek, bu detaylarla gerçek Türk mimarisini yaşayabilirsiniz.Ottoman Konak iç dekorasyonunda herbir odanın farklı döşendiğini, herbir köşenin ayrı tanzim edildiğini gözleyebilir ve bu dekorasyon mamülleriyle eski Türk konaklarını yaşayabilirsiniz.Ottoman Konak herbir odanın Türk tavan işlemelerinin ayrı olduğu 18 odaya sahiptir. Her odada şömine, klima, vantilatör, çiçekli balkon, LCD TV, saç kurutma makinası, minibar ve cattle bulunmaktadır. Herbir odanın dekorasyonu ayrı dizaynlanmış olup tabanları zeytin ağacı lamine ahşapla kaplanmıştır. farklı bir oda biçimlenişi yanında, farklı bir banyo anlayışı ile farklı bir yaşam biçimi sunulmuştur.

  Oda Görünümleri
  Otel de standard, dubleks, suit ve köşe odalar olmak üzere çeşitli oda tipleri mevcuttur.Odaların 4`u standart,2`si dubleks,8`i kose ve 3`u de suit odalardir.Bunlardan 2 standart oda nehir manzarali ve 2 standart oda dag manzaralidir;4 kose oda nehir ve 4 kose oda dag manzaralidir;1 suit oda nehir manzarali ve 2 suit oda dag manzaralidir. Odaların tümünde klima, fan, minibar, LCD TV, ısıtıcı, banyo, tuvalet, saç kurutma makinası ve balkon bulunmaktadır.Butun odalar otantik stilde dekore edilmis , her detayinde Osmanli ve Selcuklu motiflerini gormeniz mumkundur.

  Yiyecek ve İçecekler
  Ottoman Konakta zengin Türk kahvaltı menüsünün yanında, öğle menüsünde İtalyan ve Türk snake hizmeti verilmektedir. Akşam yemeği alakart olup ana sıcak bonfile türleri, laos balığı(denizimizin özel balığı), yılan balığı(nehrimizin özel balığı), somon balığından değişik sunumlar bulacaksınız. Ve özgün alakartınızı nehir kıyısında güzel bir beyaz şarapla tamamlayabileceksiniz.Ottoman Konakta yerel-doğal-organik ürünlerle sunulan kahvaltısıyla sabah keyfini yaşayabilirsiniz. A

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Kerme Ottoman Konak
  çatalçam Sk. Kadin Azmak Yani No:50 Akyaka Beldesi ( / Muğla / Türkiye)
  090-252-2435874
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir