Kentgaz Denizli Doğalgaz AŞ Genel Müdürü Deniş: "2012 yılı sonuna kadar 20 milyon liralık yatırım…

  • Yazı boyutu
Kentgaz Denizli Doğalgaz AŞ Genel Müdürü Deniş:
  "2012 yılı sonuna kadar 20 milyon liralık yatırım…

Kentgaz Denizli Doğalgaz AŞ Genel Müdürü Deniş: "2012 yılı sonuna kadar 20 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyoruz"

Kentgaz Denizli Doğalgaz AŞ Genel Müdürü Işık Deniş, kente 2012 yılı sonuna kadar 20 milyon liralık yatırım yapmayı planladıklarını söyledi.
     Deniş, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında, ilde 2006 yılından bu yana 120 binden fazla aboneye ulaştıklarını ifade etti.
     Hesaplı, temiz, konforlu enerji kullanımını yaygınlaştırmak için 2012 yılı içerisinde yatımlarını hızlandıracaklarını belirten Deniş, şöyle konuştu:
     "Kentgaz'a gelen talepler doğrultusunda ortaya konulan projeyle 2012 yılı sonuna kadar 20 milyon liralık yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu projeyle Denizli'nin henüz doğalgaz enerjisiyle tanışmamış bölgelerine ulaşmayı hedefliyoruz. Yatımların hayata geçirilmesi için 16 iş makinesi çalışmalarına başladı. İş makinesi sayısını 20'ye çıkararak çalışmalarımızı daha da hızlandırmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız sonunda Cumhuriyet, Hürriyet, Asmalıevler, Kayıhan, Zeytinköy, Bağbaşı, Kervansaray, Zümrüt ve Gökpınar mahallerini doğalgazla buluşturacağız.
     2006 yılından bu yana yaklaşık 55 milyon liralık yatırım yaptık. Yaptığımız yatımlarla şehrin yüzde 65'ine doğalgazı ulaştırdık. 2012-2014 yılları arasında yapacağımız yatırımlarla da şehrin tamamının doğlagazdan faydalanmasını sağlayacağız. Belediyenin alt yapısını tamamladığı yerlerde biz de yatırımlarımızı tamamlayacağız. Amacımız Denizli'de yaşayan herkese doğalgaz hizmeti verebilmek."
    
    
    

Bu haberi 263 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir