1.yıl

  Keçiören York Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören York Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören york servisi,keçiörende york servisi,york keçiören servisi,york servisi keçiören,ankara keçiörende york servisi,keçiörende york beyaz eşya servisi,keçiörende york klima servisi,keçiörende york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  York ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören york servisi size bir telefon kadar yakındır.

  York keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende york beyaz eşya servisi,keçiören york kombi servisi,ve keçiören york klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada york servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili york servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  York ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan york servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören york servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü york keçiören york servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir