1.yıl

  Keçiören Tolon Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Tolon Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören tolon servisi,keçiörende tolon servisi,tolon keçiören servisi,tolon servisi keçiören,ankara keçiörende tolon servisi,keçiörende tolon beyaz eşya servisi,keçiörende tolon klima servisi,keçiörende tolon kombi servisi,ankarada tolon servisleri,tolon ankara servisleri
  Tolon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören tolon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolon keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende tolon beyaz eşya servisi,keçiören tolon kombi servisi,ve keçiören tolon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolon servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören tolon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolon keçiören tolon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir