1.yıl

  Keçiören Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören sunny servisi,keçiörende sunny servisi,sunny keçiören servisi,sunny servisi keçiören,ankara keçiörende sunny servisi,keçiörende sunny beyaz eşya servisi,keçiörende sunny klima servisi,keçiörende sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Sunny ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören sunny servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sunny keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende sunny beyaz eşya servisi,keçiören sunny kombi servisi,ve keçiören sunny klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sunny servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sunny servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sunny ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sunny servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören sunny servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sunny keçiören sunny servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir