1.yıl

  Keçiören Sanyo Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Sanyo Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören sanyo servisi,keçiörende sanyo servisi,sanyo keçiören servisi,sanyo servisi keçiören,ankara keçiörende sanyo servisi,keçiörende sanyo beyaz eşya servisi,keçiörende sanyo klima servisi,keçiörende sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Sanyo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören sanyo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sanyo keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende sanyo beyaz eşya servisi,keçiören sanyo kombi servisi,ve keçiören sanyo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sanyo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sanyo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sanyo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sanyo servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören sanyo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sanyo keçiören sanyo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir