1.yıl

  Keçiören Samsung Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Samsung Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören samsung servisi,keçiörende samsung servisi,samsung keçiören servisi,samsung servisi keçiören,ankara keçiörende samsung servisi,keçiörende samsung beyaz eşya servisi,keçiörende samsung klima servisi,keçiörende samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Samsung ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören samsung servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Samsung keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende samsung beyaz eşya servisi,keçiören samsung kombi servisi,ve keçiören samsung klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada samsung servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili samsung servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Samsung ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan samsung servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören samsung servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü samsung keçiören samsung servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir