1.yıl

  Keçiören Philco Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Philco Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören philco servisi,keçiörende philco servisi,philco keçiören servisi,philco servisi keçiören,ankara keçiörende philco servisi,keçiörende philco beyaz eşya servisi,keçiörende philco klima servisi,keçiörende philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Philco ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören philco servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Philco keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende philco beyaz eşya servisi,keçiören philco kombi servisi,ve keçiören philco klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada philco servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili philco servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Philco ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan philco servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören philco servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü philco keçiören philco servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir