1.yıl

  Keçiören Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Lg Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören lg servisi,keçiörende lg servisi,lg keçiören servisi,lg servisi keçiören,ankara keçiörende lg servisi,keçiörende lg beyaz eşya servisi,keçiörende lg klima servisi,keçiörende lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Lg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören lg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Lg keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende lg beyaz eşya servisi,keçiören lg kombi servisi,ve keçiören lg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada lg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili lg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Lg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan lg servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören lg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü lg keçiören lg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir