1.yıl

  Keçiören Hitachi Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Hitachi Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören hitachi servisi,keçiörende hitachi servisi,hitachi keçiören servisi,hitachi servisi keçiören,ankara keçiörende hitachi servisi,keçiörende hitachi beyaz eşya servisi,keçiörende hitachi klima servisi,keçiörende hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Hitachi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören hitachi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hitachi keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende hitachi beyaz eşya servisi,keçiören hitachi kombi servisi,ve keçiören hitachi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hitachi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hitachi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hitachi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hitachi servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören hitachi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hitachi keçiören hitachi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir