1.yıl

  Keçiören Altus Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Altus Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören altus servisi,keçiörende altus servisi,altus keçiören servisi,altus servisi keçiören,ankara keçiörende altus servisi,keçiörende altus beyaz eşya servisi,keçiörende altus klima servisi,keçiörende altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Altus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören altus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Altus keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende altus beyaz eşya servisi,keçiören altus kombi servisi,ve keçiören altus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada altus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili altus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Altus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan altus servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören altus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü altus keçiören altus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir