1.yıl

  Keçiören Airfel Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Keçiören Airfel Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  keçiören airfel servisi,keçiörende airfel servisi,airfel keçiören servisi,airfel servisi keçiören,ankara keçiörende airfel servisi,keçiörende airfel beyaz eşya servisi,keçiörende airfel klima servisi,keçiörende airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Airfel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan keçiören airfel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Airfel keçiören servisi olarak aynı zamanda keçiörende airfel beyaz eşya servisi,keçiören airfel kombi servisi,ve keçiören airfel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada airfel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili airfel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Airfel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan airfel servisi Keçiören de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  keçiören airfel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü airfel keçiören airfel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir