KCETAŞ Genel Müdürü Büyükkeçeci görevinden ayrılıyor

  • Yazı boyutu
KCETAŞ Genel Müdürü Büyükkeçeci görevinden ayrılıyor

KCETAŞ Genel Müdürü Büyükkeçeci görevinden ayrılıyor

Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ) Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci, görevinden ayrılma kararı aldığını bildirdi.
     Büyükkeçeci, şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, 2002 yılında göreve başladığını hatırlatarak, bugüne kadar yaptıkları bazı hizmetler hakkında bilgi verdi.
     Şadi Büyükkeçeci, 2002 yılında 430 bin olan abone sayısının 600 bine, 161 milyon liralık cironun 428 milyon liraya ulaştığını ifade ederek, geçen yıl 14 milyon lira vergi ödeyerek Kayseri 3'sü olduklarını söyledi.
     Geçen yıl 55 milyon lira kar elde ettiklerini belirten Büyükkeçeci, aynı zamanda 45 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini de vurguladı.
     Görevinden ayrılma kararı aldığını dile getiren Büyükkeçeci, şunları kaydetti:
     "Şirketimi, çalışma arkadaşlarımı ve Kayseri halkını çok seviyorum. Onların da beni çok sevdiklerinden eminim, ama artık bir dağıtım şirketinde yapılabilecek ne varsa yaptığıma inanıyorum. Gece gündüz çalıştım ve çok yıprandım. 31 Temmuz itibariyle enerjiyle ilgili başka bir iş kolunda kendi işimi yapmak, Kayseri dışında tüm Türkiye'ye hizmet etmek için çok sevdiğim şirketimden ayrılma kararı aldım. Dilekçemi 27 Temmuz'da yapılacak yönetim kurulu toplantısında sunacağım. Görev yaptığım yaklaşık 10 yıllık sürede yardım ve desteklerini esirgemeyen bakanımıza, yönetim kuruluna, çalışma arkadaşlarıma, milletvekillerine, kamu ve özel sektör temsilcilerine, Kayseri halkına ve basın mensuplarına teşekkür ediyorum."
     Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız da 1926'da kurulan şirketin bugüne dek önemli gelişmeler gösterdiğini ve kendi alanında Türkiye'nin 1 numaralı şirketi haline geldiğini söyledi.
     Şirketin gelişmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Yıldız, 10 yıldır birlikte çalıştıkları Büyükkeçeci'ye bundan sonraki iş hayatında başarılar diledi.
    
    
    

Bu haberi 223 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir