Kaza tespit tutanakları SBM sitesinde

  • Yazı boyutu
Kaza tespit tutanakları SBM sitesinde

Kaza tespit tutanakları SBM sitesinde

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) çatısı altında bulunan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), internet sitesini yeniledi. www.sbm.org.tr adresinde kaza tespit tutanakları anında görüntülenebilecek, hasar durumu sorgulanabilecek.
     SBM Müdürü Aydın Satıcı, "Kurumun yenilenen sitesi ile vatandaş, sigorta şirketi ve sektöre daha etkin hizmet vermeyi hedefliyoruz" dedi.
     SBM'nin resmi internet sitesi www.sbm.org.tr adresinde, sektöre ait güncel haberler, vatandaşa ve sektöre yönelik raporlamalar da yer alacak.
     Yenilenen web sitesi sayesinde sigorta şirketlerinin sisteme girdiği Kaza Tespit Tutanakları ilgili sigortalı tarafından anında görüntülenebiliyor.
     İlgili sigorta şirketlerinin kaza hakkındaki görüş ve son durum siteden takip edilebiliyor. Aynı zamanda her sigortalı Trafik ve Kasko poliçelerini yeni siteden sorgulayarak bilgilerini kontrol edebiliyor.
     Ana menüde raporlar başlığı altında Kaza Tespit Tutanağı rakamlarının yıllara ve illere göre dağılımı gibi istatistiki bilgiler paylaşılıyor. Ayrıca, her sigortalı Trafik ve Kasko poliçelerini yeni web sitesi üzerinden bilgileri sorgulanabiliyor, hasar bilgilerine tek bir web sitesi üzerinden ulaşabiliyor. Böylelikle, SBM'nin yeni web sitesi poliçelerin doğruluğunu da teyit etme imkanı sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir