Kayserigaz ve Bursagaz'dan "Acil Eylem Planı" tatbikatı

  • Yazı boyutu
Kayserigaz ve Bursagaz'dan "Acil Eylem Planı" tatbikatı

Kayserigaz ve Bursagaz'dan "Acil Eylem Planı" tatbikatı

Kayserigaz ve Bursagaz'ın doğal afet karşısında müşterilerine hızlı ve başarılı hizmet verebilmek için oluşturduğu 'Acil Eylem Planı'nın ikinci tatbikatını Kayseri-de gerçekleştirdi.
     Bursagaz İşletme Bakım Müdürlüğü-nden 7 kişilik ekip, Kayserigaz'ın doğal gaz şebekelerini tanımaya yönelik çalışmalara katıldı. Bursagaz personeli, gerekli durumda Kayseri doğalgaz şebekesindeki kritik noktaların kontrolünü sağlayabilecek şekilde Kayserigaz personeli tarafından eğitildi.
     Kayserigaz İşletme Bakım Müdürü Bülent Coşkun yaptığı açıklamada, çalışmanın başarılı geçtiğini söyledi.
     Coşkun, "Düzenlenen tatbikatlar ve çalışmalar çerçevesinde her iki şirket bünyesinde çalışan işletme Bakım personelleri Kayseri ve Bursa şehrinin şebeke alt yapısını ve arazi durumunu tanımaya yönelik çalışmalarını başarı ile tamamladı. Emeği geçen Kayserigaz ve Bursagaz İşletme Bakım Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.
     Eğitim sonunda Kayserigaz ve Bursagaz personelinin katıldığı, doğalgazla ilgili büyük bir sıkıntının olduğu varsayılan bir senaryonun uygulandığı ve bu senaryoya göre personelin hareket tarzının değerlendirildiği tatbikat gerçekleştirildi.
    
    
    

Bu haberi 223 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir