Dizdaroğlu Halı Yıkama Ve Temizlik Hiz.

  Tomarza Yolu, Reşadiye Girişi / KAYSERİ (Talas / Kayseri / Türkiye)
  090-352-4242828 090-352-4242464
  Dizdaroğlu Halı Yıkama Fabrikası (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kayseri / ProfesyOnel Hali Yikama 0 352 424 28 28

  • Ürün Adı : Kayseri / ProfesyOnel Hali Yikama 0 352 424 28 28

  Ürün Hakkında

  1. ADRESTEN TESLİM ALMA
  Fabrikamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa zamanda servis aracımız halı ve kilimlerinizi evinizden fiş karşılığı teslim alarak yıkama tesisimize ulaştır.

  2. HALI YIKAMA TESPİT
  Tesisimize ulaştırılan halı ve kilimler cins, renk ve niteliklerine göre sınıflandırılarak yıkanma şekline göre ayrılır. Aksi halde Halı fazla tazyik, sert fırça v.b. yanlış yöntemlerde özelliğini ve değerini kaybeder.

  3. TOZ DOLABI
  Bu özel mekanizma halıların istifli silkelenerek içinde bulunan Toz, Kum ve Yabancı maddelerden arınmasını sağlar. Toz Dolabına girmeyen Halı ve Kilim gerçek anlamda temizlenmemiştir.

  4. DEZENFEKTE HAVUZU
  1 Gr. halı tozunda yaklaşık 250 Bin çeşit mikroorganizma ve mikrop bulunmaktadır. Dezenfekte havuzunda dinlendirilen halılar bu maddelerden tamamen arındırılır.

  5. YIKAMA ÜNİTESİ
  Makina, İpek, Yün v.b. Halı ve Kilimler dokunma özellikleri, malzeme ve renklerine göre farklı yöntem ve farklı ilaçlar ile yıkanarak değerinin korunması sağlanır. Tüm ilaç ve yöntemlerimiz profesyoneldir.

  6. SANTİFRUJ MAKİNASI
  Merkezkaç yöntemi kullanan bu makina halının üzerindeki fazla suyun atılması sağlar. Sıkma işlemi halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için halı yıpranma ve çekmeye yol açmaz.

  7. KURUTMA ODASI
  Kurutma Odasına alınan halılar havalandırma tertibatının olduğu odada nem ve koku içermeden, üzerinde kalan 5 lik ıslaklığı bürlör sistemi ile natürel bir ortamda kurutulur.

  8. ÜTÜLEME ve GERME
  Dokuma özelliği yada ilmik (düğüm) sayılarındaki farklılık nedeniyle meydana gelen çekmeler, bu işlem için özel olarak üretilmiş makina ile ütüleme ve germe adı altında giderilir.

  9. HALI ve SAÇAK DÜZELTME
  Pırıl pırıl olan halılar öncelikle süpürülerek dokunma kalitesine göre özel taraklar ile taranır. Devamında halılarınızın saçaklarıda yatımına doğru taranır ve düzeltilir.

  10. KALİTE KONTROL
  Tüm temizleme aşamalarından geçmiş olan halı ve kilimleriniz konusunda uzman personelimiz tarafından Hijyen ve Temizlik kontrolüne tabi tutulur, gerek görülen aşama tekrarlanır.

  11. AMBALAJLAMA
  Temizlik ve hijyen onayından geçen halı ve kilimler kendilerine özgü katlama yöntemleri ile kırılma, kırışma olmadan uygun ölçülerde ve uygun paketlerle ambalajlanır.

  12. ADRESE TESLİM ETME
  Adresinizden alınan Halı ve Kilimler tekrar adresinize servis araçlarımız ve konusunda deneyimli personelimiz tarafından önceden randevu almak sureti ile teslim edilir.

  Tümünü göster
  Dizdaroğlu Halı Yıkama Ve Temizlik Hiz.
  Tomarza Yolu, Reşadiye Girişi / KAYSERİ (Talas / Kayseri / Türkiye)
  090-352-4242828
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir