Kayseri Tuğrak Evden Eve Nakliyat

  Fatih Mahallesi Nil Caddesi No:13 ( / Kayseri / Türkiye)
  090-352-2319905 090-352-2319905
  Sefer Tuğrak (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kayseri Evden Eve Nakliyat

  • İlan Sahibi : Sefer Tuğrak
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Kayseri
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 31 Aralık 2009 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 2 Kasım 2010 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Evden Eve Nakliyat

  Kayseri Evden Eve Nakliyat İlan Açıklaması

  TUĞRAK NAKLİYAT 1986 yılından itibaren Kayseri’de faaliyete girmiştir. Firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Mode

  ve teknik ekipmanları, kapalı kasa ve donanımlı araçları, paketleme malzemesi ve sertifikalı mobilyacılarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu nedenledir ki “ucuz olsunda nasıl olursa olsun” mantığından ziyade çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.

  TUĞRAK NAKLİYAT 23 yıllık faaliyeti süresince sayfalara sığdırılamayacak kadar müşteri potansiyeline sahiptir. Amacımız Avrupa’da uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörsel oluşumun Ülkemizde TUĞRAK NAKLİYAT olarak firmamız tarafından faaliyete geçirmektir.

  kayseri evden eve,tuğrak evden eve nakliyat Kayseri kayseri evden eve, kayseri evden eve, kayseri evden eve nakliyat, kayseri evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve taşıma, evden eve, ev taşıma, ev nakliyesi, ev tasima, tuğrak nakliyat, evdenevenakliyat, evdenevenakliye, ev taşıyacağım, hemen ev tasima, hizli ev tasima, kaliteli nakliyat, güvenli nakliyat, ucuz nakliyat, kayseri nakliyat, kayseri nakliyat firmaları

  Tümünü göster
  Kayseri Tuğrak Evden Eve Nakliyat
  Fatih Mahallesi Nil Caddesi No:13 ( / Kayseri / Türkiye)
  090-352-2319905
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir