Gocer Ticaret Kayisi Gida Insaat

  pirincli mahalesi cumhuriyet cadesi No: 3 Durucasu / yazihan ( / Malatya / Türkiye)
  090-544-2243344 090-534-8996044
  Orhan Gocer (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kayisi Cekirdegi Yagi

  • İlan Sahibi : Orhan Gocer
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Malatya
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Ekim 2009 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Ekim 2008 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Gıda Toptancı Ve İhracatçıları

  Kayisi Cekirdegi Yagi İlan Açıklaması

  Soğuk pres üretim tekniği kullanılarak kayısı çekirdeğinden elde edilen sabit yağdır. Katkı maddeleri, koruyucular, esans ve diğer sıvı yağlar ihtiva etmez.

  Kayısı çekirdekleri hiçbir sıcak işlem görmeden yüksek basınç altında ezilerek yağı çıkarıldığı için içeriğindeki önemli vitaminler ölmez ve özelliğini kaybetmez.

  Doğal cilt bakım ürünü olan doğacı kayısı yağları tüm cilt tiplerine uygundur. A ve E vitamini içerdiğinden cildinizi nemlendirip doğal bir canlılık ve parlaklık verir. Akneleri (sivilce) temizler. Kalsiyum, Magnezyum, Karotin ve Betakaroten maddeleri içerir.

  Doğal cilt bakım ürünü olan kayısı yağının, tüm ciltlere uygun doğal bir ürün olduğunu belirtelim. Kayısı yağı özellikle yaşlılarda ortaya çıkan kırışıklıkları azalttır.
  Kayısı yağı A vitamini içerdiğinden cildi nemlendirip, doğal bir canlılık ve parlaklık vererek, akneleri temizliyor.
  Kayısı yağı aynı zamanda kalsiyum, magnezyum, karotin ve betakaroten maddelerini içeriyor. Kayısı yağı yaşlanmayla ortaya çıkan kırışıklıkları azaltıyor.Cildin doğal güzelliği için haftada bir gün, kuru ciltlerde ise günde bir defa deriye kayısı yağı sürülmesini tavsiye ediyoruz.

  Badem ve Kayısı bitkileri, botanik sınıflandırmada aynı aileye mensup bitkilerdir. Bu nedenle, her iki bitkinin meyvelerinin ekzokarbı olgunlaşmada kurur ve kolay açılır.
  Tohumlarından soğuk presleme yöntemiyle kozmetik ve gıda amaçlı çok değerli sabit yağ elde edilir. Hassas ciltlere uygun, çabuk emilebilen ince bir yağ olup, göz çevresi, dudaklar, meme çevresi gibi cilt gölgelerinde kullanılır. Aromaterapide baz yağ olarak E vitamini bakımından zengin olması nedeniyle tercih edilmektedir.

  Yüz temizliğinde kullanılması tavsiye edilir. Akneleri temizler. cilde canlılık sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanma ile ortaya çıkan kırışıklıkları gidermek için kullanılabilir. Nemlendirici özeliğe sahiptir. Bağırsak parazitlerinin giderilmesinde kullanılabilir. Pastalara esans olarak kullanılabilir.


  Doğal cilt bakım ü

  Tümünü göster
  Gocer Ticaret Kayisi Gida Insaat
  pirincli mahalesi cumhuriyet cadesi No: 3 Durucasu / yazihan ( / Malatya / Türkiye)
  090-544-2243344
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir