Kayı Group, WTA 2012'de 6 ödül aldı

  • Yazı boyutu
Kayı Group, WTA 2012'de 6 ödül aldı

Kayı Group, WTA 2012'de 6 ödül aldı

Kayı Group, Adam&Eve Hotels, GTI Travel ve Sky Airlines ile World Travel Awards (WTA) Ödülleri'nde 6 ödül aldı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, WTA Ödülleri 2012'de Kayı Group, Adam&Eve Hotels, GTI Travel ve Sky Airlines ile 6 ödül alarak "Turizm Oskarları"nı topladı.
     Turizmin Oskarları olarak kabul edilen WTA (World Travel Awards) ödülleri, 6 Ekim tarihinde Portekiz'de Conrad Algarve'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
     WTA Ödülleri'nde Adam&Eve, Avrupa'nın "En İyi Tasarım Oteli", Türkiye'nin, "En İyi Tasarım Oteli", Avrupa'nın "En İyi Çift Oteli" ve "Türkiye'nin En iyi Oteli" seçilirken Kayı Group bünyesinde hizmet veren Sky Airlines "Avrupa'nın En İyi Charter Havayolu", GTI Travel ise "Avrupa'nın En İyi Tur Operatörü" ödüllerine layık bulundu.
     Turizm sektörünün lider markalarını belirleyen WTA (World Travel Awards) Ödülleri'nde, bu yıl da rakiplerini geride bırakarak 4 ödüle layık bulunan Adam&Eve, mimarisinin ve hizmet kalitesinin farkını bir kez daha tüm dünyaya kanıtlamış oldu. Kayı Group bünyesinde hizmet veren Türkiye'nin ilk Yeşil Havayolu Şirketi olan ve daha önce de defalarca Avrupa'nın En İyi Charter Şirketi seçilen Sky Airlines bir kez daha "Avrupa'nın En İyi Charter Havayolu", Avrupa'nın tek büyük Türk tur operatörü olan GTI Travel ise "Avrupa'nın En İyi Tur Operatörü" ödüllerine layık bulundu.
     Bununla birlikte, Adam&Eve Hotels, hizmete girdiği 2006 yılından bu yana uluslararası platformda kazandığı ödül sayısını 38'e yükseltmiş oldu.
     Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, yaptığı değerlendirmede, Kayı Group şirketlerinin dünya çapında kazandığı her ödülle büyük gurur duyduklarını belirterek, "WTA başta olmak üzere sektörün en prestijli ödüllerine her yıl layık bulunduğumuz için ayrı bir gurur duyuyorum. Çünkü bu ödüllerin her biri, Kayı Group bünyesinde bulunan tüm şirketlerimizin öncelikli hedefi olan yüksek hizmet kalitemizi hiçbir şekilde ödün vermeden sürdürebildiğimizin en güzel kanıtıdır." dedi.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir