1.yıl

  Kavaklıdere Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Sunny Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere sunny servisi,kavaklıderede sunny servisi,sunny kavaklıdere servisi,sunny servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede sunny servisi,kavaklıderede sunny beyaz eşya servisi,kavaklıderede sunny klima servisi,kavaklıderede sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Sunny ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere sunny servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sunny kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede sunny beyaz eşya servisi,kavaklıdere sunny kombi servisi,ve kavaklıdere sunny klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sunny servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sunny servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sunny ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sunny servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere sunny servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sunny kavaklıdere sunny servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir