1.yıl

  Kavaklıdere Sigma Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Sigma Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere sigma servisi,kavaklıderede sigma servisi,sigma kavaklıdere servisi,sigma servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede sigma servisi,kavaklıderede sigma beyaz eşya servisi,kavaklıderede sigma klima servisi,kavaklıderede sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Sigma ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere sigma servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Sigma kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede sigma beyaz eşya servisi,kavaklıdere sigma kombi servisi,ve kavaklıdere sigma klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada sigma servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili sigma servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Sigma ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan sigma servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere sigma servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü sigma kavaklıdere sigma servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir