1.yıl

  Kavaklıdere Midea Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Midea Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere midea servisi,kavaklıderede midea servisi,midea kavaklıdere servisi,midea servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede midea servisi,kavaklıderede midea beyaz eşya servisi,kavaklıderede midea klima servisi,kavaklıderede midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Midea ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere midea servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Midea kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede midea beyaz eşya servisi,kavaklıdere midea kombi servisi,ve kavaklıdere midea klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada midea servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili midea servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Midea ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan midea servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere midea servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü midea kavaklıdere midea servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir