1.yıl

  Kavaklıdere Hitachi Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Hitachi Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere hitachi servisi,kavaklıderede hitachi servisi,hitachi kavaklıdere servisi,hitachi servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede hitachi servisi,kavaklıderede hitachi beyaz eşya servisi,kavaklıderede hitachi klima servisi,kavaklıderede hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Hitachi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere hitachi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hitachi kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede hitachi beyaz eşya servisi,kavaklıdere hitachi kombi servisi,ve kavaklıdere hitachi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hitachi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hitachi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hitachi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hitachi servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere hitachi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hitachi kavaklıdere hitachi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir