1.yıl

  Kavaklıdere Hicon Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Hicon Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere hicon servisi,kavaklıderede hicon servisi,hicon kavaklıdere servisi,hicon servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede hicon servisi,kavaklıderede hicon beyaz eşya servisi,kavaklıderede hicon klima servisi,kavaklıderede hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Hicon ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere hicon servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hicon kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede hicon beyaz eşya servisi,kavaklıdere hicon kombi servisi,ve kavaklıdere hicon klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hicon servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hicon servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hicon ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hicon servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere hicon servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hicon kavaklıdere hicon servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir