1.yıl

  Kavaklıdere Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Franke Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere franke servisi,kavaklıderede franke servisi,franke kavaklıdere servisi,franke servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede franke servisi,kavaklıderede franke beyaz eşya servisi,kavaklıderede franke klima servisi,kavaklıderede franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Franke ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere franke servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Franke kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede franke beyaz eşya servisi,kavaklıdere franke kombi servisi,ve kavaklıdere franke klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada franke servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili franke servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Franke ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan franke servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere franke servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü franke kavaklıdere franke servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir