1.yıl

  Kavaklıdere Alarko Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Kavaklıdere Alarko Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  kavaklıdere alarko servisi,kavaklıderede alarko servisi,alarko kavaklıdere servisi,alarko servisi kavaklıdere,ankara kavaklıderede alarko servisi,kavaklıderede alarko beyaz eşya servisi,kavaklıderede alarko klima servisi,kavaklıderede alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Alarko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan kavaklıdere alarko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Alarko kavaklıdere servisi olarak aynı zamanda kavaklıderede alarko beyaz eşya servisi,kavaklıdere alarko kombi servisi,ve kavaklıdere alarko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada alarko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili alarko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Alarko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan alarko servisi Kavaklıdere de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  kavaklıdere alarko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü alarko kavaklıdere alarko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir