Calisir Inan

  K.O.S. Bolgesi Evrenkoy Cd. No:4 ( / Konya / Türkiye)
  090-332-2390308 090-332-2390053
  Huseyin Calisir (Firma Sahibi / Ortağı)

  Katlanır Bomlu Hiab Vinç

  • İlan Sahibi : Huseyin Calisir
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Konya
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 26 Mayıs 2009 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Ağır İş Makinaları

  Katlanır Bomlu Hiab Vinç İlan Açıklaması

  ÇALIŞIR İNAN; kurucusu olan Makine Mühendisi Hüseyin ÇALIŞIR’ ın Araç Üstü ekipmanlar konusundaki tecrübeleri ve girişimi ile 2006 yılında uluslar arası İNANLAR firmasının bir grup firması olarak kurulmuştur. Makinelerin imalat teknolojileri alanında sahip olduğu teknolojik bilgi ve birçok platformdaki deneyimlerini, müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılama konusunda kullanarak, ürettiği hizmetler sonucunda sektörde lider kuruluş olma yolunda attığı hızlı ve güvenilir adımlara yenilerini eklemeyi amaç edinmiştir.
  Kişisel ihtiyaçlarınız, mühendislerimizin spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik tarafsız öneri ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunması için temel anahtarımızdır. Titiz Planlamaya Dayalı ekonomik çözümler. Sistemin güvenilirliğini ve tam bir maliyet değerlendirmesi sağlamak için bir proje düzgün ve titiz bir şekilde düşünülmelidir.
  Ar-Ge departmanımızda , mühendislerimiz sürekli olarak sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip etmektedirler. Yeni gelişmeler sürekli olarak üretim ve son ürünler arasındaki kalite ilişkisini tamamlamaktadır. Yeni bir vinç sistemi almak isteyen veya mevcut sisteminde değişiklikler yapmak isteyen müşterilerimiz , en etkili ve kalıcı çözümler sunan , üretiminde en yeni teknolojileri kullanan ÇALIŞIR İNAN ürünlerinden son derece memnun kalmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti ancak ürünlerinizde kalite , güvenilirlik ve ekonomiklik sunulabildiği nispette karşılanmaktadır.
  ÇALIŞIR İNAN kullandığı komponentelerin özelliklerinin yanı sıra, hidrolik sistemde yaptığı değişiklikler ile rölantide mükemmel kaldırma ve yüksekliğinin az olması ile maksimum yaklaşma mesafeleri gibi özellikler sunmaktadır. Aşınmayı minimuma indiren yüksek kaliteli malzemeler kullanımı , ekipmanların servis zamanını uzatma garantisi sağlamaktadır.
  ÇALIŞIR İNAN imalatlarını ihtiyacınız olan zamanda teslim eder ve teslimat için verdiği sözleri daima tam olarak yerine getirir. Bu nedenle ÇALIŞIRİNAN ürünleriyle ilgili gerekli titizliği yansıtan hızl

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Calisir Inan
  K.O.S. Bolgesi Evrenkoy Cd. No:4 ( / Konya / Türkiye)
  090-332-2390308
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir