Kastamonu Turizmi tanıtım toplantısı - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) Yönetim…

  • Yazı boyutu
Kastamonu Turizmi tanıtım toplantısı
  - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) 
  Yönetim…

Kastamonu Turizmi tanıtım toplantısı - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Ulusoy: - "Avrupa Birliği, akla geldiği zaman, bize komplo kurmaya kalkışmasın. Bu ülke, Avrupa Birliği'nin arka bahçesi değildir"

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Türkiye'nin Avrupa Birliği'nin(AB) arka bahçesi olmadığını söyledi.
     Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası'nda(KATSO) yapılan turizm tanıtım toplantısında konuşan TÜRSAB Başkanı Ulusoy, son günlerde artan terör olaylarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, her Türk evladının dedesinin Çanakkale'de aynı safta savaştığını söyledi.
     Ulusoy, kendi ailesinde en fazla bayanların olduğunu ancak damatların hiç birisine nereli olduklarını sormadıklarına dikkati çekerek, "Damatların biri Diyarbakırlı, biri Elazığlı, biri Mardinli. Onlara hiç bir zaman nerelisin diye sormadık. Onların taşıdığı al yıldızlı bayrağa baktık. Bu ülkeyi birbirine beraber kaynaştırdık. Çanakkale'de beraberdik. Allahuekber Dağları'nda beraberdik. Yemen'in çöllerinde beraberdik" şeklinde konuştu.
    
     -" Bizim okşanmaya ihtiyacımız var, kaşınmaya değil"
    
     Türkiye üzerinde birçok oyunun oynandığını aktaran Ulusoy, şöyle konuştu:
     "Avrupa Birliği(AB), akla geldiği zaman, bize komplo kurmaya kalkışmasın. Bu ülke Avrupa Birliği'nin(AB) arka bahçesi değildir. Onun için bizi yıkmaya çalışanlara karşı dikkatli olmamız lazım. Kastamonu bunun önemini göstermiştir. Bu yöredeki kadınlarımız, bebelerini bırakıp da İstiklal yolunda mücadele eden parçamızdır. Bu ülkeyi sosya-ekonomik açıdan birbirine bağlamaya çalışıyoruz. Bizim için Van da bir Hakkari de birdir. Kaşımaya çalışanlar bilsinler ki, kaşıyanların elinin içindeki kan onları rahatsız eder. Bizim okşanmaya ihtiyacımız var, kaşınmaya değil"
     Toplantıya Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Kastamonu Üniversitesi(KÜ) Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ziver Kaplan, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Vali Yardımcısı Atilla Kantay, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası(KATSO) Başkanı Halil Öztosun ve çok sayıda davetli katıldı
    
    
    

Bu haberi 454 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir