Mert Akalin Sigorta Ara.hiz.tic.ltd.şti

  İncirli Cad Tunaboylu Sok No:2/ G bakırköy istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6602457 090-212-5435994
  mert (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ürün Etiketleri

  Kasko

  • Ürün Adı : Kasko

  Ürün Hakkında

  Maksimum Kasko`da sizi ilgilendiren çok şey var.

  Trafik hepimizin ortak derdi. Her gün direksiyon başında saatler geçiriyoruz. Üstüne birde irili ufaklı kazalarla uğraşıyor, günden güne artan hırsızlık haberleriyle tedirgin oluyoruz. Seller, depremler, yangınlar oluyor ve canımız kadar sevdiğimiz otomobilimiz mutlaka zarar görüyor. Masrafımız hiç bitmiyor.

  Ama, artık AXA OYAK Maksimum Kasko Sigortası sizi, masraftan kurtarıyor.

  MAKSİMUM KASKO SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR?

  Maksimum Kasko Sigortası; çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında; Maksimum Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor;

  Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar.
  Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar. (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz.)
  Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
  Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.
  Maksimum Kasko Sigortası`nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

  MAKSİMUM KASKO SİGORTASI ÇOK AVANTAJLI!

  Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi`ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (Radyo, teyp ve kolon hasarları hariç). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

  ANAHTAR KAYBI ZARARLARININ GİDERİLMESİ

  Dilerseniz araç anahtarınızın kaybolması ya da çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer`in yeniden kodlanması, komple kilit değişimi de poliçede belirtilen limitle teminat kapsamına dahildir.

  YENİ DEĞER KLOZU

  Dilerseniz sıfır model `0`km. aracınızı "Yeni Değer Teminatı" ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldiğinde, eğer poliçenizde yeni değer teminatı varsa AXA OYAK, otomobilinizin piyasadaki `0` km fiyatını tespit ediyor ve size bu değerde ödeme yapıyor.

  Maksimum Kasko Sigortası, enflasyondan etkilenmiyor. Maksimum Kasko Sigortası`nda, bir yıllık sigorta süresi içinde meydana gelebilecek değer artışları enflasyon korumalı.

  ANLAŞMALI SERVİSLERİMİZDEN YARARLANIN

  Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğunuz servislere geliyorsunuz. Otomobiliniz tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

  FERDİ KAZA KOLTUK SİGORTASI

  Otomobilinizde seyahat eden sürücü ve yolcular araca inip binerken kazalar meydana gelebilir (Seyir veya park halinde). Bu durumda; yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.

  İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI

  Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortası`nın teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

  HUKUSAL KORUMA SİGORTASI

  Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz.

  AXA OYAK ACİL YARDIM MERKEZİ
  YARDIMA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA…

  Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA OYAK ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kiş

  Tümünü göster
  Mert Akalin Sigorta Ara.hiz.tic.ltd.şti
  İncirli Cad Tunaboylu Sok No:2/ G bakırköy istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6602457
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir